نزدیک به 41 توله ببر در ذخیره گاه MP Bandhavgarh ، تجزیه و تحلیل داده های کارکنان جنگل

[ad_1]

یک مقام ارشد جنگل روز جمعه گفت ، ذخیره گاه ببر بندهاوگرا در مادیا پرادش (BTR) شاهد یک رونق بزرگ گربه است زیرا جنگلبانان نزدیک به 41 توله ببر از نوزادان تا یک ساله را در حرم مشاهده کردند. این مقام مسئول گفت: جنگلبانان اطلاعاتی را از دوربین های دوربین جمع آوری کرده اند و براساس مشاهدات واقعی کوچک در محوطه ذخیره سازی ، یک پناهگاه پرجمعیت برای گربه های بزرگ در این ایالت هستند.

آلوک کومار ، رئیس محافظ جنگل ، گفت: “کارکنان جنگل ، پس از تجزیه و تحلیل داده ها ، بیش از 41 توله ببر از نوزادان تا یک ساله را در BTR پیدا کردند.” طبق داده ها ، چهار نوزاد هشت تا 10 ماهه در ریتم کالاوا مشاهده شدند ، در حالی که 12 نفر از همان گروه سنی در پاتور مشاهده شدند.

به همین ترتیب ، پنج توله تیگرس که به عنوان T-17 شناخته شده بودند هنگام ضرب و شتم تالا مشاهده شد ، چهار توله شش ماهه در داماخور مشاهده شد ، در حالی که مناطق اصلی و بافر Panpa هر سه ماه دو سه گربه بزرگ دارند. علاوه بر این ، بهنپور دارای دو نوزاد است ، 5 کودک 10 تا 12 ماهه در حال ضرب و شتم مگدی و چهار کودک در گروه سنی 8 تا 12 ماهه در کیتولی بودند ، این مقام گفت: دو جوان در غار مشاهده شدند در بادها ضرب و شتم.

کومار گفت ، BTR همچنین به عنوان لنگرگاه ببرها در این ایالت شناخته می شود و گربه های بزرگ بالغ پس از بزرگ شدن ، به مکان هایی در داخل و خارج از ایالت که تراکم آنها کم است ، نقل مکان می کنند. بندهاوگره در سال 1968 به عنوان پارک ملی و بعداً در سال 1993 به عنوان یک ذخیرهگاه ببر اعلام شد. این مکان در 716 کیلومتر مربع واقع شده است و به دلیل بیشترین تراکم جمعیت ببر شناخته می شود.

همه آخرین اخبار ، اخبار فوری و اخبار ویروس کرونا را اینجا بخوانید

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *