نشست دیپلماتیک در آلمریا

[ad_1]

نشست دیپلماتیک در آلمریا
روابط عالی: سفیر گینه-بیسائو ، ابل کوئلیو مندوزا ، کتاب افتخار را امضا می کند اعتبار عکس: نمایندگی فرعی در آلمریا

نماینده فرعی دولت مرکزی در آلمریا اخیراً سفیر گینه بیسائو در اسپانیا ، ابل کوئلیو مندوزا را پذیرفت.

سفیر ، قدیمی ترین عضو هیئت دیپلماتیک گینه بیسائو در اسپانیا ، کتاب افتخار هیئت فرعی را امضا کرد و با تقدیر از روابط عالی دو کشور با اهدای لوح از مانوئل دو لا فوئنته آریاس ، قدردانی کرد.

در حال حاضر ، یک سوم از 4551 نفر ساکن گینه بیسائو در اسپانیا در آلمریا زندگی می کنند.

31 درصد در Roquetas de Mar ، El Ejido (30.6 درصد) و Vicar (10.3 درصد) هستند. اکثر آنها در بخش کشاورزی شاغل هستند و تقریباً سه چهارم آنها مرد هستند.

در این سفر ، سفیر می خواست در مورد روش های کشاورزی فشرده در استان آلمریا بیشتر بیاموزد و ابراز امیدواری کرد که شرکت های محلی بتوانند پروژه های کشاورزی ارگانیک را در آینده در گینه بیسائو توسعه دهند.

وی همچنین توضیح داد که رئیس جمهور گینه بیسائو ، عمرو سیسوکو امبالو ، که سال گذشته در یک بستر اصلاحات انتخاب شد ، بسیار امیدوار است که با بهبود اوضاع اقتصادی ، کارگران مهاجر بتوانند به کشور خود بازگردند.

گینه بیسائو در حال حاضر در سرانه تولید ناخالص داخلی جهان در رتبه 169 از 185 قرار دارد.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این نشست دیپلماتیک در اخبار آلمریا اختصاص دادید متشکریم. برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید.

مقاله قبلیکتی پرایس پس از اینکه توسط طرفداران خودش برای قوانین قفل نامنظم گزارش شد ، توسط پلیس اخطار داده شد
مقاله بعدیجرمی کوربین قوانین شکستن قفل را دوباره قطع کرد

لیندا هال

لیندا از 24 سالگی ، کمی بیشتر از 52 سال پیش ، برای زندگی به اسپانیا آمد و شوهرش اسپانیایی است. او از اواسط دهه 1970 نوشتن برای روزنامه های محلی انگلیسی زبان را آغاز کرد و از آن زمان متوقف نشده است! او زندگی اسپانیایی را پشت سر می گذارد ، که به اعتقاد او هنگام انتقال اخبار به ساکنان انگلیسی زبان ، امری حیاتی است و در طول مسیر دو نسخه از Expand Your Spanish منتشر می کند ، که به انگلیسی زبانان کمک می کند تا مهارت های زبان خود را گسترش دهند. او از حضور در تولد اخبار هفتگی یورو در سال 1999 هیجان زده بود و هنوز 22 سال بعد با شور و اشتیاق برای روزنامه می نویسد.[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *