نهاد غیرنظامی دهلی جنوبی در 20 انبار اتوبوس برای DTC ها به اطلاع رسانی می پردازد

[ad_1]

این نهاد مدنی روز سه شنبه اعلام کرد که شرکت شهرداری دهلی جنوبی (SDMC) به 20 انبار اتوبوس برای DTC اعلانات قانونی صادر کرده است که گفته می شود در دوران بارندگی موسم مانع ازدیاد پشه نمی شود. مقامات شهرداری گفتند که این اقدام طی یک اقدام ویژه توسط اداره بهداشت عمومی SDMC برای تشخیص پرورش پشه و بررسی اقدامات کنترل در انبارهای اتوبوس شرکت حمل و نقل دهلی (DTC) در حوزه قضایی شهرداری انجام شده است.

“اداره ، هنگام رانندگی ، پرورش پشه را در 23 مورد از 38 انبار اتوبوس تحت صلاحیت SDMC پیدا کرد. دلایل پرورش پشه ها جمع آوری آب باران در قراضه ، دراز کشیدن بدون مراقبت ، لاستیک ، گلدان گل ، خنک کننده صحرا و غیره است. در بیانیه این نهاد مدنی آمده است: “پس از تشخیص پرورش پشه ، این اداره با صدور 20 اعلامیه قانونی و یک شالان علیه آنها اقدامات قانونی علیه مراقبین / مدیران (در محل دفن زباله) انجام می دهد.”

انبارهای اتوبوس آسیب پذیر که پرورش پشه در آنها شناسایی شده است ، ده انبار اتوبوس DTC در بخش 2 ، بخش 22 ، بخش-B ، در دورکا است. Suhdev Vihar ، Hanpur ، Vasant Vihar ، Dihau Kalan و دیگران. به گفته مقامات بهداشت عمومی SDMC ، پرورش پشه در موسم بارندگی در حال افزایش است ، بنابراین احتمال ابتلا به بیماری های منتقله از طریق ناقل ممکن است افزایش یابد.

بر اساس گزارش شرکت های شهرداری ، 82 مورد بیماری تب دنگی تا 21 آگوست امسال ثبت شده است. مقامات گفتند که در دوران بارندگی موسمی ، آب باران در مناطق خالی زمین ، در جاده ها ، روی پشت بام ساختمانها و حتی در مکانهای بدون نظارت تجمع می یابد و فضای مطلوبی را برای پرورش پشه های Aedes aegypti ایجاد می کند ، که به دلیل گسترش بیماریهای منتقله از ناقل هایی مانند آنها شناخته می شود. به عنوان دنگ ، مالاریا و چیکونگونیا.

در این بیانیه همچنین آمده است که پرورش پشه در محلی که در انبارهای اتوبوس پیدا شده بود ، نابود شد. از اسپری حشره کش نیز توسط پرسنل غیرنظامی استفاده شد. بیانیه را بخوانید که به کارمندان دولت دستور داده شد تا با سرپرست ها / مدیران انبارهای اتوبوس برای مراقبت هماهنگ کرده و سمینارهایی را در مورد اجرای اقدامات کنترل پشه ها در محل ترتیب دهند.

آخرین اخبار ، آخرین اخبار و اخبار کرونا را اینجا بخوانید

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *