هیلاری کلینتون سازمان سیاسی خود را راه اندازی می کند اخبار جهان

[ad_1]

نامزد دموکرات ها در آخرین انتخابات ریاست جمهوری آمریکا ، هیلاری کلینتون، روز دوشنبه راه اندازی کمیته اقدام سیاسی خود را اعلام کرد ، “با هم به جلو بروید“(” به جلو با هم “) ، که با دولت دونالد ترامپ مخالفت خواهد کرد.

سفیر روسیه همچنین با مشاوران کلینتون دیدار کرد

هیلاری کلینتون در توییتر خود نوشت: “من در چند ماه گذشته به این فکر کرده ام که با خانواده ام وقت بگذرانم و بله ، در جنگل سفر کنم.”

وی گفت: “ما در حال راه اندازی” Forward Together “هستیم تا مردم را به مشاركت ، سازماندهی و حتی دویدن تشویق كنیم.

در وب سایت ، علاوه بر دعوت برای اهدا ، نوعی نامه قصد وجود دارد که 66 میلیون رأی هیلاری را علیه دونالد ترامپ (در واقع 65.8 میلیون) دریافت کرده است.

Onward Together در نامه الکترونیکی درخواست کمک مالی گفت: “آمریکایی ها صدای خود را مانند گذشته بلند می کنند. از راهپیمایی زنان به فرودگاه های سراسر کشور ، جایی که جوامع از مهاجران و پناهندگان استقبال می کنند ، تا جلسات با مقامات منتخب.”

کمیته های اقدام سیاسی (PACs) می توانند بودجه های ناشناس ناشناخته ای را برای یک کارزار مستقل برای نامزدهای خاص سیاسی یا سیاسی جمع آوری کنند ، بنابراین معمولاً کاندیداها از آنها برای شروع بودجه یک کمپین آینده یا حمایت خارجی استفاده می کنند. از سیاستمداری که مبارزات انتخاباتی وی تحت کنترل بیشتری است.

وی در متنی با اصرار از مردم برای بسیج گفت: “در ماه های اخیر ، ما دیده ایم كه برای مقابله با آزار و اذیت ، ترس ، دروغ و اختلافات و دفاع از آمریكایی عادلانه تر و فراگیرتر ، می توان با هم كار كرد.” “در سال های 2017 ، 2018 ، 2020 و بعد از آن.” انتخابات ریاست جمهوری بعدی در سال 2020 برگزار می شود.

در یک سری توییت ها ، کلینتون از کار چندین سازمان که با تبعیض مبارزه می کنند یا به دموکرات ها برای کاندیداتوری کمک می کنند ستایش کرد و اطمینان داد که Onward Together احتمالاً به آنها کمک مالی خواهد کرد (در میان این سازمان ها ، چرخش چپ Color of Change ، Emerge America و برای چیزی فرار کنید).

کلینتون اعلام کرده است که نامزد سابق نامزدی حزب دموکرات در انتخابات 2004 ، هوارد دین ، ​​جناح چپ ، در ابتکار عمل شرکت خواهد کرد.

وی افزود: “امسال آن چیزی نیست که انتظار داشتم ، اما می دانم برای چه می جنگم: داشتن آمریکایی فراگیرتر و عادلانه در آینده.”

کلینتون در حال نوشتن کتابی درباره شکست خود در انتخابات 2016 است که قرار است در پاییز امسال به فروش برسد. وی از زمان اعلام شکست خود ، چندین بار در جمع صحبت کرده است ، از جمله در تاریخ 3 مه ، که در آن اطمینان داد که اگر مداخله در هفته های آخر مبارزات انتخاباتی نبود ، به عنوان رئیس جمهور انتخاب می شد. ، به رئیس FBI جیمز کومی و هک رایانه ای یکی از مشاوران وی.

منبع: خبرگزاری فرانسه / EFE

آخرین مورد را در جهان مشاهده کنید …[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *