ونزوئلا: جاده هایی با صندلی های ساحلی و بازی های رومیزی گالری عکس 1 از 19

[ad_1]

صدها نفر از ونزوئلا در تظاهرات موسوم به “مجلس ملی بزرگ” ، که در آن مخالفان خواستار اعتراض مسالمت آمیز علیه دولت نیکولاس مادورو، در برابر “تقلب” مجلس مentسسان و در دفاع از مگنا کارتا.

مخالفان در اوایل این دوشنبه در تجمعاتی که توسط مخالف Mesa de la Unidad Democrática (MUD) برای فعالیتی كه انتظار دارند 12 ساعت به عنوان یك “مقاومت صلح آمیز” ادامه یابد ، جلسه خود را آغاز كردند. .

“آنریکه کاپریلز ، نامزد دو بار ریاست جمهوری و فرمانداری ، در حساب کاربری خود در توییتر گفت:” این مکان قبلاً در بسیاری از شهرداری ها واقع شده است! فراموش نکنید که ملی است! “

قانون گذاران MUD تصاویری از شهروندان نشسته در پایتخت های ونزوئلا در شبکه های اجتماعی منتشر کردند و به مخالفان توصیه کردند که از لباس راحت ، آب ، غذا و ضد آفتاب استفاده کنند و همچنین یک سرگرمی را فراهم کنند که باعث حواس پرتی آنها شود.

آنها همچنین پیام هایی را منتشر می كنند كه می خواهند مانع عبور و مرور خیابان هایی نشوند كه در برنامه ریزی فعالیت ها گنجانده نشده است.

اگرچه این اعتراض به طور کلی در پایتخت های کشور برگزار می شد ، رهبران سیاسی همچنین تصاویری را پخش می کردند که در آن می توان مخالفان را مشاهده کرد که خود به خود “در حال کاشت” در شهرهای کوچک کارائیب هستند.

“در سراسر کشور نهال وجود دارد. بیش از هفت در لارا (غرب) وجود دارد ، همچنین بیش از پنج در مریدا (غرب) و در هر یک از ونزوئلا افرادی هستند که در حال استراحت هستند (بدون حمایت و بدون ترس) که برای تغییر ما می جنگند. “

در پایتخت ، مخالفان از نقاط مختلف شروع به پیوستن کردند و خود را با صندلی ، پرچم ، نوشیدنی و غذا در قسمت شرقی بزرگراه Francisco Fajardo ، مهمترین معبر شهر و خیابان ویکتوریا در غرب شهر نصب کردند.

گوارا به حاضران یادآوری کرد که “ما اکنون در یک مقاومت غیر خشونت آمیز ، گسترده ، منظم هستیم ، اما در این 45 روز مقاومت می توانیم پیش برویم.”

“جلسه ملی بزرگ” بخشی از دستور کار تظاهرات مخالفان است که پس از سلب وظایف پارلمان تحت کنترل مخالفان توسط دادگاه عالی ، متهم به خدمت به چاویسمو.

هنگامی که رئیس جمهور مادورو در اول ماه مه روند آغاز به کار برای تهیه دستورالعمل جدید قانونی به عنوان “تنها” راه دستیابی به صلح را اعلام کرد ، که به گفته مخالفان وی کودتا و راهی برای تداوم قدرت است ، فشارها در خیابان ها شدت گرفت. .

برخی از این تظاهرات ها که از 45 روز پیش آغاز شده بود ، در مجموع 39 کشته ، صدها زخمی و بیش از 2000 بازداشت دست به خشونت زدند.

منبع: EFE

آخرین اخبار از جهان[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *