ونزوئلا: پلیس در حالت نشسته توسط تک تیرانداز زخمی شد آمریکای لاتین جهان


فرماندار ایالت ونزوئلا از کارابوبو ، چاویستا فرانسیسکو آملیا ، گفت که یک افسر پلیس از تشکیلات او در بزرگراه شرقی در شهر والنسیا ، محل تجمع مخالفان ، توسط یک تیرانداز به شدت زخمی شد.

آملیا در حساب توئیتر خود نوشت: “افسر پولیکارابوبو بر اثر اصابت گلوله به سوراخ ورود و خروج به سر وی به شدت مجروح شد” ، جایی که قبلاً گفته بود “یک تیرانداز با شلیک به سرش پلیس را کشته است”. “

همانطور که توضیح داد ، “در مراقبت های اولیه ای که به Polycarabobo ارائه شد ، وی علائم حیاتی را گزارش نکرد” ، اگرچه وی افزود که “با این حال ، آنها تأیید می کنند که او در وضعیت وخیمی است و برای زندگی خود می جنگد”.

آملیاچ همچنین پیش از این عکسی از یک افسر پلیس زخمی و یک موتورسیکلت در حال سوختن به همراه پیامی ارسال کرده بود که آیا می توان آن را “تظاهرات مسالمت آمیز” خواند

ده ها مخالف دولت نیکولاس مادورو از ساعات اولیه Autipista del Este de Valencia ، در نزدیکی El Trigal ، در پاسخ به درخواست “نشستن” گل تجمع کرده اند ، اگر چه فرماندار مشخص نکرد که آیا پلیس در این تظاهرات کشته شده است.

غلظت بزرگراه توسط پلیس ایالتی و گارد ملی بولیواری (GNB ، پلیس نظامی) با گاز اشک آور پاشیده شد.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری دو زمانه ونزوئلا، هنریك كاپریلز، در حساب توئیتر خود گفت که “سرکوب شدیدی” با گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی رخ داده است که در آن هفت نفر زخمی شدند و چندین نفر دستگیر شدند.

فعالیت های مخالف بخشی از دستور کار تظاهرات است ، که یک ماه و نیم پیش پس از تصویب اختیارات پارلمان توسط دادگاه عالی (TSJ) آغاز شد ، اگرچه بعداً آن را تا حدی لغو کرد.

اعتراضات پس از رئیس جمهور ونزوئلا، نیکولاس مادورو، مجلس م Constسسان ملی را تشکیل داد.

برخی از این تظاهرات با اقدامات خشونت آمیز به پایان رسید که منجر به تعادل 39 کشته و صدها زخمی شد.

منبع: EFE

آخرین اخبار از جهان …Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *