پروژه های ساختمانی جدید در مالاگا تصویب شده است

[ad_1]

پروژه های ساختمانی جدید در مالاگا تصویب شده است
اینفوگرافیک یک مسیر پیاده روی در Ronda. تصویر – Diputicion de Malaga

هیئت مدیره شورای استانی مالاگا پروژه های مختلف کاری را تصویب کرده است جمع مبلغ یک میلیون یورو که در هفت شهرداری اجرا خواهد شد.

هیئت مدیره شورای استانی مالاگا پروژه های مختلف ساختمانی به ارزش یک میلیون یورو را تصویب کرده است که در شهرداری های مختلف از جمله Ronda ، Frigiliana ، Sayalonga ، Benadalid و Periana اجرا خواهد شد.

مهمترین اقدام مجاز احداث مسیر پیاده روی در Ronda ، در خیابان Guadalcobaccin ، برای صرفه جویی در مسیرهای راه آهن Algeciras-Bobadilla ، در مجموع 563،205.44 یورو است. شورای استانی از طریق طرح محرک اقتصادی شهرداری (PIEM) 340،000 یورو کمک می کند و مابقی را شورای شهر Ronda تصویب می کند.

این پروژه مربوط به مرحله چهارم ساخت ایستگاه اتوبوس و کتابخانه شهرداری است. در مرحله اول ، کتابخانه ساخته شد و پروژه های مربوط به مراحل دیگر مجموعه ارائه شد که اجرای فضاهای عمومی و ایستگاه اتوبوس را در همان قطعه در نظر می گیرند.

مسیر عابر پیاده که از دو طبقه تشکیل شده است به شکل L مرتب خواهد شد و به عنوان عنصر ارتباط عمودی دارای آسانسور خواهد بود. چهار ورودی خواهد داشت: از شمال ، از جنوب ، به پله ها به سمت جنوب و آسانسور.

پروژه ای برای نصب روسازی هنری در خیابان Las Huertas در خیابان Frigiliana نیز با مبلغ 100000 یورو تصویب شده است که شامل بازسازی روسازی این جاده با سنگفرش و سنگفرش چینی در رنگ های مختلف ، از همان طرح قبلی است. در خیابان های شهرداری.

82،794.92 یورو نیز برای مرحله دوم بهبود دسترسی شمالی به هسته کورومبلا ، در سایالونگا ، برای ادامه کار در بهبود جاده ، که به عرض متوسط ​​سه متر گسترش یافته است ، اختصاص خواهد یافت.

و 30000 یورو دیگر نیز برای بهبود نصب و راه اندازی تصفیه خانه فاضلاب در کلان شهر پریانا در منطقه لاس پناس ، که شامل از بین بردن دیوار موج شکن آسیب دیده و شبکه حصاری است ، که در تاجگذاری آن و تحقق یک جدید وجود دارد ، هزینه خواهد شد دیوار با حصار فوقانی مربوطه

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *