پسر 16 ساله ای پس از ضربات چاقوی دیگر در لندن به سرعت به بیمارستان منتقل شد

[ad_1]

جدایی: پسری 16 ساله پس از چاقوکشی مجدد در لندن سریعاً به بیمارستان منتقل شد

جدایی: پسری 16 ساله پس از یک ضربه چاقو دیگر در لندن سریعاً به بیمارستان منتقل شد.

امروز (14 فوریه) TEENAGER بعد از ظهر امروز در BROAD DAYLIGHT در پارک Brockwell در Brixton با ضربات چاقو به بیمارستان منتقل شد.

این جوان 16 ساله در مقابل چشمان تماشاگران چاقو خورده بود ، در حالی که زنی توئیت می کرد ، “من فقط دیدم که یک جوان 16 ساله را در پارک بروکول چاقو زدند. او با آمبولانس تماس گرفت و مجبور شد با او صحبت کند در حالی که بی هوش شد. پلیس ، آمبولانس و آمبولانس هوایی وارد شدند. “او خوب خواهد شد ، اما ضربه دیده است.” این تقریباً برای پسرم اتفاق افتاد – در همان سن ، در همان مکان. “

سخنگوی خدمات آمبولانس لندن گفت: “ما ساعت 13:48 بعد از ظهر امروز (14 فوریه) برای گزارش خنجر زدن با چاقو در پارک بروکل ولایت بریکستون با ما تماس گرفتند.

“ما دو خدمه را با یک آمبولانس ، یک امدادگر در اتومبیل ، یک افسر پاسخگویی به حوادث و همچنین یک آمبولانس هوایی لندن اعزام کردیم.

“این مرد در محل حادثه تحت درمان قرار گرفت و به عنوان اولویت به یك مركز عمده تروما منتقل شد.”

Lambeth MPS در توئیتر خود نوشت: “پلیس در ساعت 13:48 بعد از ظهر 14 فوریه برای گزارشات ضربات چاقو در پارک Brockwell ، SE24 تماس گرفت. پسری 16 ساله به بیمارستان منتقل شد. جراحات وی تهدید کننده زندگی نیست.

“دستگیری ها و تحقیقات ادامه ندارد.”

کافه Brockwell Lido پس از حادثه زود بسته شد ، با ارسال توئیت نوشت: “همه تیم در امنیت هستند.”

جیم دیکسون ، مشاور محلی ، این حادثه را “بسیار تکان دهنده” خواند و افزود: افکار ما با پسر و خانواده اش است و امیدواریم که بهبودی سریع داشته باشد.

این آخرین چاقوکشی در لندن پس از آن صورت می گیرد که مردی در درگیری در مقابل ایستگاه Tars Green Tars در ساعت 19:00 در 11 فوریه با ضربات چاقو کشته شد.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اخبار “شکستن: پسر 16 ساله پس از یک دزدکاری دیگر در لندن به بیمارستان منتقل کرد” سپاسگزاریم. برای اخبار روزانه در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به اخبار هفتگی یورو صفحه نخست[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *