پلیس در حال تحقیق درباره تجاوز جنسی “تکان دهنده” تصاویری از خودرویی را که می خواهد شناسایی کند منتشر کرد

[ad_1]

پلیس در حال تحقیق درباره تجاوز جنسی
اعتبار: توییتر

پلیس در حال تحقیق درباره تجاوز “تکان دهنده” تصاویری از خودرویی را که می خواستند شناسایی کنند منتشر کرد.

تحقیقات AN در مورد تجاوز به زنی در منطقه وینگتون در منچستر در روز جمعه ، 26 مارس در جریان است.

پلیس حوالی ساعت 12 ظهر گزارشی دریافت کرد که یک زن 20 ساله در ساعات اولیه توسط مردی در خیابان ماریوت مورد تجاوز قرار گرفته است.

البته ، قبل از اینکه دوربین مداربسته وسیله نقلیه را در خیابان ماریوت نشان دهد ، که در شمال غربی خیابان ویلمسلو قرار دارد ، توسط مردی مورد تجاوز قرار گرفت.

کارآگاهان در حال شناسایی ماشین موجود در تصاویر هستند و از هرگونه اطلاعاتی که می تواند به تحقیقات کمک کند ، مردم را جلب می کنند.

https://www.youtube.com/watch؟v=tnIAokL7ZCA

هیچ دستگیری انجام نشده و تحقیقات گسترده در این زمینه ادامه دارد.

پلیس و آژانس های شریک تخصصی از قربانی حمایت می کنند و گشت های بیشتری در شب در منطقه فالوفیلد و وینگتون برای اطمینان بخشی به جامعه مستقر شده اند.

سرپرست ریچارد تیمسون ، از دپارتمان منچستر سیتی در منچستر سیتی ، گفت: “حادثه ای از چنین طبیعت تکان دهنده و زننده این است که پلیس و شرکای ما در منچستر بزرگ بیشترین نگرانی و جدی را دارند.

“من می خواهم از شجاعت قربانی برای جلو آمدن تعریف کنم ، و اگرچه تصویر کامل این شرایط در این مرحله مشخص نیست ، ما بی وقفه در تلاشیم تا آنها را شناسایی کنیم و هر اطلاعاتی را که می توانیم پیدا کنیم به اشتراک بگذاریم. این فرد.

“ما بهمراه شرکای متخصص ، از قربانی در این زمان بسیار دشوار حمایت می کنیم و تیم کارکنان ما که در این پرونده کار می کنند ، در حال تحقیق در مورد همه روشهای تحقیق برای یافتن مسئولیت هستند.

“من باید تأکید کنم که این در حال حاضر یک حادثه منفرد تلقی می شود ، اما من همچنین می خواهم اطمینان دهم که مردم – و به ویژه زنان جوان – احساس اطمینان می کنند که ما از همه منابع خود برای حفظ امنیت جامعه استفاده می کنیم. در این لحظه قابل درک است و نگرانی مشترک

“هر کسی که تحت تأثیر این حادثه قرار گرفته باشد و یا اطلاعاتی داشته باشد ، می تواند به طور ناشناس با پلیس یا جرم بازدارنده تماس بگیرد ، و من از مردم خواهش می کنم که این کار را انجام دهند ، زیرا می دانند با اطلاعات با اطمینان بیشتر برخورد می شود.”

هر کسی که اطلاعات دارد با استناد به حادثه 1019 در 26 مارس 2021 باید با پلیس 0161 856 6063 تماس بگیرد.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله خبری اختصاص دادید متشکرم. “پلیس در حال بررسی تصاویر” تکان دهنده “از تجاوز به اتومبیل هایی است که می خواهند شناسایی کنند.” برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، از صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو دیدن کنید

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *