پیشنهادات 7200 کرور برای طرح خصوصی قطار راه آهن هند

[ad_1]

در تلاش برای تسهیل معرفی قطارهای مسافربری خصوصی ، وزارت راه آهن قبلاً پیشنهاداتی به ارزش 7 میلیون و 200 هزار روپیه از بخش خصوصی و دولتی برای بهره برداری از قطارهای مسافری دریافت کرده است. “امروز ، پیشنهادات PPP در پروژه بهره برداری از قطارهای مسافری گشوده شد. وزارت راه آهن در بیانیه ای گفت: “پیشنهاداتی از بخش خصوصی و دولتی برای بهره برداری از 29 جفت قطار با حدود 40 ریل مدرن دریافت شده است که نیاز به سرمایه گذاری حدود 7200 کرون روپیه دارد.”

وزارت افزود که آنها ارزیابی را به اتمام می رسانند و سپس در مورد پیشنهادات دریافتی تصمیم می گیرند. پیشنهادات PPP در قطارهای مسافری امروز پس از چندین دور بحث دقیق با بازیگران این صنعت آغاز شد.

در اینجا لازم به ذکر است که کل فرایند در زمینه هند کاملاً جدید است و این نیاز به بحث و بحث گسترده ای برای معرفی قطارهای درجه یک از طریق مشارکت عمومی و خصوصی (PPP) دارد.

این وزارتخانه پیش از این با 23 شرکت در زمینه پروژه های خصوصی راه آهن جلسات و بحث هایی داشته است. شورای راه آهن همچنین با هر دو شرکت داخلی و خارجی دیدار کرده است.

اگر می توان به منابع وزارت راه آهن اعتقاد داشت ، این جلسه یک جلسه قبل از درخواست بود. در اینجا وزارت توضیح داد که سیاست خصوصی چگونه می تواند واقعاً کارساز باشد. در بین 23 شرکت مورد علاقه شرکت های خارجی مانند Bombardier و Alstom بودند.

علاوه بر این ، تعدادی شرکت وجود دارند که شامل BHEL ، BEML ، IRCTC ، CAF ، Medha ، JKB Infrastructure ، Bharat Forge ، Starlight هستند.

واگن تیتاگاره از بنگال غربی در جلسه راه آهن های خصوصی شرکت می کند. واگن Titagarh دارای تجربه تولید انواع واگن های راه آهن و تهیه اتوبوس های بسیار مدرن است.

تمام این قطارهای خصوصی در کل 12 خوشه در کشور حرکت می کنند. Howrah یکی از این خوشه ها خواهد بود و قطارهای خصوصی در مجموع 6 مسیر را در این خوشه طی می کنند.

این قطارها با سرعت 160 کیلومتر در ساعت حرکت می کنند ، اما مسافران هیچ شوکی احساس نمی کنند و هیچ صدایی به داخل کابین نمی رسد. همچنین برای هر مربی درهای کشویی تعبیه شده و آنها از داخل و خارج باز می شوند.

آخرین اخبار ، آخرین اخبار و اخبار کرونا را در اینجا بخوانید

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *