چگونه رحم را گرم کنیم برای پسر دار شدن

چگونه رحم را گرم کنیم برای پسر دار شدن { کاملا تجربی }

گرم شدن رحم برای پسر دار شدن

شما زن و شوهرهای زیادی را می شناسید که فقط به فکر سلامتی نوزاد هستند. اما تعجب خواهید کرد اگر با آمار 80 درصدی نشان دهیم که زوج ها ترجیح می دهند جنسیت نوزاد را بدانند یا تعیین کنند.

ما در این مقاله از همسرتایم به شما خواهیم گفت که چگونه رحم را گرم کنیم برای پسر دار شدن و چه خوراکی ها یا رژیم هایی به شما در این راه کمک میکند.

 

اما اجازه دهید در ابتدای مقاله در مورد تاثیر درست یا غلط رحم گرم در تعیین جنسیت پسر توضیح دهیم. حقیقت این است که پاسخ به این سوال که چگونه رحم را برای پسردار شدن گرم کنیم، پاسخی مستند علمی نخواهد بود و از جمله باورهای غلط رایج بدون پشتوانه علمی است.

 

اما اگر خیلی مشتاق پسردار شدن هستید جدای از رعایت رژیم نوزاد پسر باید یکی از روش های علمی اثبات شده را انتخاب کنید و زیر نظر متخصص باروری دنبال کنید.

 

چگونه برای پسردار شدن رحم را گرم کنیم

در بالا برای شما توضیح دادیم که هیچ ارتباط علمی بین گرم کردن رحم و تعیین جنسیت نوزاد پسر وجود ندارد، اما پیروی از یک رژیم غذایی سالم در کنار استفاده از یکی از روش های تعیین جنسیت، نزدیک ترین به تلاش و خواسته شماست.

 

کیت تخمک گذاری و تعیین جنسیت پسر

این سوال که آیا کیت تخمک گذاری در تعیین جنسیت موثر است یا خیر، ما را بر آن داشت تا در پاسخ به این سوال که چگونه رحم را برای بچه دار شدن پسر گرم کنیم، این روش را معرفی کنیم.

 

در ادامه روش شتلز لازم است به لزوم آمیزش همزمان با تخمک گذاری نیز اشاره شود. همانطور که در بالا توضیح دادیم، اسپرم Y سریعتر حرکت می کند و بسیار قوی تر از اسپرم X به تخمک می رسد. بنابراین زمان بندی مقاربت در نزدیک ترین زمان تخمک گذاری به تعیین جنسیت پسر کمک می کند.

 

البته بهتر است نکات زیر را در نظر داشته باشید تا نتیجه بهتری بگیرید:

 

برای نتایج، کیت تخمک گذاری را انتخاب کنید که استفاده از آن آسان باشد.

 

از چرخه قاعدگی خود کاملا آگاه باشید.

 

به ترشحات دهانه رحم در زمان تخمک گذاری توجه کنید.

 

به دمای پایه بدن توجه کنید.

 

از تقویم تخمک گذاری نعنا کمک بگیرید.

 

قبل از اقدام به بارداری، مهم است که سطح PH واژن خود را بررسی کنید. می توانید PH متر مناسب را از داروخانه خریداری کنید. به یاد داشته باشید که سطح pH واژن تأثیر بسیار زیادی بر اسپرمی دارد که مسئول تولد پسر یا دختر است.

 

اسپرم یا کروموزوم Y پسر بسیار ضعیف است و نمی تواند برای مدت طولانی در محیط اسیدی زنده بماند. بنابراین قبل از اینکه ضعیف شود می میرد. همچنین اگر قصد پسردار شدن دارید باید محیط واژن را قلیایی کنید. شما می توانید با متعادل کردن رژیم باروری یا استفاده از دوش واژینال به نتیجه برسید.

 

یکی از مؤثرترین راه‌ها برای افزایش شانس پسردار شدن، تنظیم رژیم باروری است. با متعادل کردن آن و اصلاح کمبودها، می توانید تغییراتی در سطح تعادل PH واژن نیز ایجاد کنید. بنابراین، در مرحله اول، سدیم و پتاسیم بیشتری مصرف کنید.

 

اما به غذاهایی می رسیم که می توانید در لیست رژیم بارداری پسر قرار دهید:

 

شیرین کننده ها

 

اکثر میوه ها و سبزیجات

 

ادویه ها و چاشنی های تند

 

سرکه

 

چای

 

همچنین به شما توصیه می کنیم برای پسردار شدن از غذاهایی که خاصیت اسیدی دارند استفاده نکنید زیرا غذاهای غیر اسیدی وجود دارند که شانس بیشتری برای پسردار شدن به شما می دهند. همین غذاها محیط اسیدی بهتری را برای اسپرم زن یا کروموزوم X ایجاد می کنند.

 

منبع :

 

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *