کاتالونیا از دوشنبه آینده تحرک رایگان را برقرار می کند

[ad_1]

از روز دوشنبه ، دولت کاتالون در نظر دارد قفل را برداشته و تحرک آزاد را در سراسر کاتالونیا برقرار کند ، زیرا آنها می گویند ارقام موج چهارم ویروس کرونا نشان می دهد که ویروس به طور م controlledثر کنترل شده است و برای کاهش تا آنجا که ممکن است اقتصاد.

علاوه بر رفع محدودیت های حرکتی ، طبق سایر بارها ، دولت به رستوران ها و بارهای مستقر در مراکز خرید اجازه می دهد تا ساعت 5 عصر باز شوند.

از آنجا که دولت هشدار در تاریخ 9 ماه مه به پایان می رسد و دولت مرکزی هرگونه تمدید را رد کرده است ، دولت کاتالان نیز مقررات منع رفت و آمد در شب را پایان می دهد.

پس از رفع محدودیت ها در دوشنبه آینده ، مقامات دولتی گفتند که در صورت اوج گرفتن جدید عفونت ها ، مقامات منطقه دیگر قدرت اتخاذ اقدامات اضطراری محدود کننده حقوق بشر مانند آزادی تحرک یا اجتماعات را ندارند.

از پاییز گذشته ، محدودیت های مختلفی از پاییز سال گذشته در منطقه اعمال شده است ، از اقدامات مجاز بیشتر در طول کریسمس گرفته تا نتیجه گیری دقیق شهرداری ، گرچه استثنائات همیشه در موارد مربوط به کار ، مراقبت از معتادان یا مراقبت های بهداشتی اضطراری وجود دارد. گزارش شده catalannews.com.

اخبار هفتگی یورو کمپینی را برای کمک به اتحاد مجدد انگلیسی ها در اسپانیا با خانواده و دوستان خود با محدود کردن هزینه تست های PCR انجام می دهد. لطفاً به ما كمك كنید تا دولت را برای محدود كردن هزینه ها در http://www.euroweeklynews.com/2021/04/16/ewn- قهرمانان- حقوق-بریتانیا-در-اسپانیا-برای-دیدن-افراد-محبوب- از نو /

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *