کاخ سفید افشای اسرار دونالد ترامپ به وزیر امور خارجه روسیه ، سرگئی لاوروف را تکذیب می کند | ایالات متحده آمریکا جهان


واشنگتن. امروز ، کاخ سفید نشت منتشر شده توسط روزنامه شهری “واشنگتن پست” را جعلی خواند ، مبنی بر اینکه رئیس جمهور ، دونالد ترامپ، اطلاعات محرمانه درباره دولت اسلامی (داعش) را به وزیر امور خارجه فاش کرد روسیه، سرگئی لاوروف.

ژنرال HR مک مستر ، مشاور امنیت ملی کاخ سفید در بیانیه ای گفت: “این مقاله جعلی است.” ترامپ وی “منابع نظامی ، روشها یا عملیات” را برای لاوروف اعلام نکرد ، اگرچه پست در اطلاعات خود به این موضوع اشاره نکرده است.

طبق روزنامه واشنگتن چه ترامپ اطلاعاتی در مورد احتمال استفاده جهادگران از لپ تاپ برای انجام نوعی حمله تروریستی به پروازهای تجاری به لاوروف ارائه داد و ادعا كرد كه مک مستر به معنای امتناع نیست.

آمریکا: رئیس اخراج شده FBI مانع اصلاحات ترامپ می شود

این اطلاعات توسط یکی از کشورهای متحد ایالات متحده ارائه شده است و محتوای آن چنان محرمانه است که حتی سایر شرکای آن نیز این نوع داده ها را دریافت نکرده اند ، طبق منابعی که به طور انحصاری توسط پست ارجاع شده و همچنین با نیویورک تایمز مقایسه شده است.

مک مستر که اعتراف کرد اصرار کرد: “من آنجا بودم ، این اتفاق نیفتاد.” ترامپ و لاوروف در مورد “تعدادی از تهدیدهای مشترک” ، از جمله “تهدیدات هواپیمایی تجاری” صحبت کرد.

او همچنین در جلسه بین شرکت کرد ترامپ و لاوروف چهارشنبه گذشته توسط رکس تیلرسون وزیر امور خارجه ایالات متحده برگزار شد ، وی مانند مک مستر صحبت در مورد “منابع نظامی ، روش ها یا عملیات” را انکار کرد.

ترامپ خواستار “تحریم های بسیار شدیدتر” علیه موشک کره شمالی است

نه مک مستر و نه تیلرسون این موضوع را انکار نکردند ترامپ اطلاعات طبقه بندی شده را نشان می دهد لاوروف در واکنش آنها به مقاله.

به گزارش پست ، کاخ سفید بلافاصله به آژانس اطلاعات مرکزی (سیا) و آژانس امنیت ملی (آژانس امنیت ملی) اطلاع داد تا از تأثیر اطلاعات فاش شده که می تواند بر توانایی واشنگتن و متحدانش در کشف تهدیدهای جدید تأثیر بگذارد ، بکاهد.

FBI: چهار نامزد جانشینی جیمز کومی مصاحبه کردند

جلسه ترامپ با نمایندگان روسیه یک مشکل تصور ناخوشایند تلقی می شود که یک روز پس از برکناری رئیس جیمز کمی ، رئیس FBI ، رئیس جمهور که تحقیق در مورد هماهنگی احتمالی مبارزات ریاست جمهوری ترامپ با کرملین را رهبری می کرد ، رخ می دهد.

منبع: EFERelated Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *