کارتاگنا از روند اقامت در کمپین توریستی “استراحت آخر هفته” استفاده می کند

[ad_1]

کارتاگنا از روند اقامت در کمپین توریستی
اعتبار: Aito de Cartagena

کارتاگنا از روند ماندن در کمپین فرار از آخر هفته استفاده می کند.

بنا به گفته شورای شهر ، طرح کارتاگنا برنامه ای در حال شتاب گرفتن است تا گردشگری و هتلداری در کارتاگنا را دوباره فعال کند.

این بسته ها شامل اقامت شبانه در محل های اقامت محلی و همچنین تورهای آخر هفته رقابتی است.

“فرارها گزینه هایی را برای هر سلیقه و برای هر مخاطب ارائه می دهد – از هتل های دسته های مختلف در محاصره ساحلی ، روستایی یا شهری گرفته تا بازدید از برجسته ترین بناهای تاریخی بندر ، تا انواع فعالیت های تفریحی و همراه با غذاهای محلی غنی. ” شورا در بیانیه ای گفت.

وی افزود: “این پیشنهاد عالی فرهنگی ، غذایی و سرگرمی را می توان با قیمت های واقعا مقرون به صرفه خریداری کرد.”

ابتکار عمل در 19 مارس مصادف با جشن های سن خوزه آغاز شد و طبق گفته شورا ، 31 فرار قبلاً با رزروهای دو و سه شب در هتل ها انجام شده است.

“این به معنای 67 شب در هتل های سه ، چهار و پنج ستاره در شهر ، اردوگاه ها ، آپارتمان های توریستی و اقامتگاه های روستایی در شهرداری است.

دولت محلی اضافه كرد: “پیشنهادات محل اقامت در ساحل كه به این طرح پیوسته اند مجدداً فعال خواهند شد ، زیرا این موسسات ساحلی تقریباً نیمی از كل 1000 شب خریداری شده توسط شورای شهرداری را متمركز می كنند.”

کریستینا پرز ، مشاور گردشگری ، توضیح داد: “کارتاگنا برنامه ای دارد” برای کمک به بخش اقامتگاه متولد شد ، که به دلیل همه گیری همه آسیب دیده است ، اما با درخواست برای تداوم برای کمک به احیای دوباره گردشگری در شهر ما.

این بسته ها شامل تورهای گشت و گذار در روم و مدیترانه کارتاگنا ، همراه با بلیط به انجمن محله روم ، تئاتر روم و صعود به فانوس دریایی کابو د پالوس است.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، به موارد زیر مراجعه کنید: www.turismo.cartagena.es و www.cartagenapuertodeculturas.com.

https://www.youtube.com/watch؟v=ZBDYU4bumaE

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *