کارناتاکا قرنطینه 7 روزه را برای مسافران کرالا اجباری کرده است ، ممنوعیت رفت و آمد شب برطرف شده است

[ad_1]

دولت کارناتاکا روز دوشنبه قرنطینه یک هفته ای را برای افرادی که از کرالا می آیند ، وضع کرد. آزمایش روز 7 اجباری است ، حتی اگر افراد واکسینه شده و آزمایش RT-PCR منفی باشد. این تصمیم در جلسه بررسی ویروس کرونا به ریاست نخست وزیر بساوارج بومائی گرفته شد.

ممنوعیت منع رفت و آمد شبانه در مناطقی غیر از کوداگو ، حسن ، داکشینا کانادا و اودوپی کاهش یافته است. مراسم عروسی و سایر رویدادها با 50 درصد اشغال سالن ها و حداکثر محدودیت 400 مهمان مجاز است.

از مقامات خواسته شد تا برخی از محدودیت ها را در مناطق چیکاماگالورو ، حسن ، میسوری ، شیواموگگا ، کولار و کالابوربی کاهش دهند.

با توجه به تعداد زیادی از موارد در کرالا ، تصمیم گرفته شد که مناطق نزدیک مرزهای آن – داکشینا کانادا و کوداگو – هیچگونه کمک مالی دریافت نکنند. محدودیت های رفت و آمد افراد اعمال شده در مرز کرالا همچنان ادامه خواهد داشت زیرا تغییری در وضعیت بیماری کووید -19 در کرالا ، معاون کمیسر شهرستان داکشینا K.V.

کرالا روز یکشنبه 29،836 مورد جدید ابتلا به کووید -19 را گزارش کرد که اندکی کاهش بیش از 30،000 موردی است که این ایالت برای چهار روز متوالی ثبت کرده است. نرخ پاس در ایالت 19 درصد بالا است.

در مورد محدودیت های گانش چاتورتی در کارناتاکا ، آر آشوکا ، وزیر درآمد و نایب رئیس اداره مدیریت بلایای طبیعی در کارناتاکا ، گفت که تصمیم گیری در مورد جشنواره پس از جلسه دیگری برنامه ریزی شده در 5 سپتامبر گرفته می شود.

“ما در 5 سپتامبر چیزی را متوقف نکردیم. ما نحوه برگزاری جشن گانش را با محدودیت اعلام خواهیم کرد. “

آخرین اخبار ، آخرین اخبار و اخبار کرونا را اینجا بخوانید

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *