کاستاریکا: تیراندازی در مدرسه دو کشته و یک زخمی برجای گذاشت آمریکای مرکزی جهان


وزارت امنیت عمومی گفت که تیراندازی در مقابل یک مدرسه اختصاصی اختصاصی در کاستاریکا امروز دوشنبه منجر به کشته شدن دو نفر از جمله یک لبنانی و یک کودک زخمی شد ، بدون اینکه پلیس دلایل رویارویی را پلیس تعیین کند.

خردسال مجروح ، دانشجو از مرکز آموزشی ، با اصابت گلوله به بازوها و سینه به بیمارستان ملی کودکان منتقل شد.

این حوادث در مقابل مرکز آموزشی Mountain View در شهر اسکازو ، جنوب غربی پایتخت ، جایی که تیراندازی در آنجا رخ داد ، منجر به کشته شدن یک مرد لبنانی الاصل ، معروف به الیاس آکل شد.

مرد دیگری که به عنوان سرپرست آکله خدمت می کرد ، به نام آنجل آمادو بلانکو شناخته شد ، هنگامی که وارد ایستگاه پلیس در شهر سانتا آنا شد ، درگذشت و توسط یکی از همکارانش منتقل شد.

[Costa Rica: Profesores marcharon contra regulaciones salariales]

والتر اسپینوزا ، رئیس پلیس قضایی گفت ، دو فرد مسلح پس از انتظار لبنانی ها در مقابل مدرسه شروع به شلیك كردند ، جایی كه وی دختر شش ساله خود را كه صدمه ای ندیده بود ، رها كرد.

اسپینوزا گفت: “آنها در مورد دو سوژه برای ما صحبت می كنند كه در یك پاركینگ نزدیك مركز آموزش بودند ، این دو نفر وقتی فرصت دیدن ورود دو خودرو را پیدا كردند ، به آنها نزدیك شدند و شروع به تیراندازی كردند.” خبرنگاران

در بیانیه وزارت آمده است که بلانکو مارس گذشته در حومه پایتخت به جرم حمل غیرقانونی سلاح بازداشت شد.

[Huracán Otto dejó al menos nueve muertos en Costa Rica]

به همین مناسبت ، بلانکو سه قبضه اسلحه در ماشین خود داشت و افرادی که همراه او بودند ، 5 قبضه سلاح دیگر از جمله یک تفنگ تهاجمی AR-15 داشتند و تحت تحقیقات بودند.

منبع: خبرگزاری فرانسه

آخرین اخبار از جهان …Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *