کمدی که جان من را نجات داد


سالن نمایش Torrevieja ایگناتیوس فارئی را ارائه می دهد:

سالن اجتماعات Torrevieja Ignatius Farey را ارائه می دهد: “کمدی که زندگی من را نجات داد.”

IGNATIUS FARRAY با نمایش “کمدی که زندگی من را نجات داد” جمعه 30 آوریل وارد مخاطبان بین المللی تورویجا می شود.

این نمایش که از ساعت 9 شب آغاز می شود ، با اعتقاد به این که خنده دیر یا زود فرا خواهد رسید ، از صمیم قلب تجربیات و نظرات فاری را به اشتراک می گذارد!

با بیش از 12 سال استندآپ کمدی در اسپانیا ، فرئی ، به قول خودش ، با اشاره به افشای زندگی خودش در صحنه ، می گوید: “این واقعی ترین و واقعی ترین شکل کمدی است.”

برای تجربه این نمایش کمدی کاملاً صادقانه و سرگرم کننده که بسیار آشکار است ، مخاطبان تورویجا را سرنگون کنید. این نمایش برای 18 سال و بیشتر است و قیمت بلیط از 16 تا 20 یورو است که می توان از طریق آن خریداری کرد www.bacantix.com – فقط Ignatius Farey را جستجو کنید.


با تشکر از شما برای وقت گذاشتن برای خواندن این مقاله ، Torrevieja Auditorium Ignatius Farray را ارائه می دهد: “کمدی که زندگی من را نجات داد”. برای اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به این سایت مراجعه کنید اخبار هفتگی یورو صفحه نخست.

اخبار هفتگی یورو هزینه ای جز اتصال به اینترنت برای شما ندارد. امروز اخبار محلی اسپانیا یا اخبار بین المللی را برای شما به ارمغان می آورد ، ما شما را پوشش داده ایم!

اخبار هفتگی یورو ، روزنامه برتر محلی و ملی رایگان در اسپانیا ، روزنامه مردم ، دیگران را به دنبال آن سوق می دهیم!Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *