گارگویل ها به آلتئا برمی گردند

[ad_1]

پروژه اصلی: Auror Serrat با نمایندگان Taller Lecuona عکس: تالار شهر Altea

هنرمندان در سراسر کشور تا 15 آوریل فرصت دارند تا یک طرح مدرن برای پروژه ایجاد شده توسط Taller de Creacion Lecuona از Altea ارائه دهند.

Aurora Serat ، مشاور فرهنگی Altea ، توضیح داد که این ابتکار اصلی توسط دفتر شهردار پشتیبانی می شود.

از ماه ژوئن به بعد ، جایزه های امروز در جبهه های خانه های شهر قدیم به نمایش در می آیند و جایزه بهترین عملکرد را دریافت می کنند.

برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.elregresodelasgargolas.com وب سایت یا زنگ 640763136.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله خبری “بازگشت گارگویل به آلتئا” متشکریم متشکریم. برای اخبار روز بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار در سراسر جهان ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید.

مقاله قبلیمردی در وسط خیابان بنالمدنا یک مسلسل پیدا می کند
مقاله بعدیVeles Málaga بودجه ای را برای از سرگیری خدمات تراموا می خواهد

لیندا هال

لیندا از 24 سالگی ، کمی بیشتر از 52 سال پیش ، برای زندگی به اسپانیا آمد و شوهرش اسپانیایی است. او از اواسط دهه 1970 نوشتن برای روزنامه های محلی انگلیسی زبان را آغاز کرد و از آن زمان متوقف نشده است! او زندگی اسپانیایی را پشت سر می گذارد ، که به اعتقاد او هنگام انتقال اخبار به ساکنان انگلیسی زبان ، امری حیاتی است و در طول مسیر دو نسخه از “اسپانیایی خود را گسترش دهید” منتشر می کند ، به انگلیسی زبانان کمک می کند تا مهارت های زبان خود را گسترش دهند. او از حضور در تولد اخبار هفتگی یورو در سال 1999 هیجان زده بود و هنوز 22 سال بعد با شور و اشتیاق برای روزنامه می نویسد.[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *