یک بازی کاملا متفاوت با توپ

[ad_1]

یک بازی کاملا متفاوت با توپ
PELOTA CENTER: مرکز واکسیناسیون معلمان و کارمندانی که در Marina Baya تدریس نمی کنند

والنسیا بالگیم در ورزشگاه BENIDORM باید یک مرکز واکسیناسیون برای معلمان و کارکنان غیر آموزشی در مدارس در Marina Baja باشد.

بیش از 5،000 نفر واجد شرایط تیراندازی در کوید هستند که از روز پنجشنبه ، 18 مارس در خوزه پرز دوزا آغاز می شود کارر دو پیلوتا.

منابع در منطقه بهداشتی مارینا بایا گفتند ، واکسیناسیون در چهار جلسه انجام می شود که هر بار 1500 نفر در آن شرکت می کنند.

همین منابع همچنین نشان دادند که واکسیناسیون معلمان “تمرین لباس” برای برنامه واکسیناسیون دسته جمعی است که برای آوریل به بعد برنامه ریزی شده است ، گرچه این به وعده جامعه والنسیا بستگی دارد.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله در اخبار “یک بازی با توپ بسیار متفاوت” اختصاص دادید متشکریم. برای اخبار روز بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنیده

مقاله قبلیمیزان بروز تجمعی در اسپانیا همچنان رو به کاهش است
مقاله بعدیمگان مارکل شکایتی رسمی در مورد پیرس مورگان به Ofcom ارائه کرده است

لیندا هال

لیندا از 24 سالگی ، کمی بیشتر از 52 سال پیش ، برای زندگی به اسپانیا آمد و شوهرش اسپانیایی است. او از اواسط دهه 1970 نوشتن برای روزنامه های محلی انگلیسی زبان را آغاز کرد و از آن زمان متوقف نشده است! او زندگی اسپانیایی را پشت سر می گذارد ، زندگی که به اعتقاد او هنگام انتقال اخبار به ساکنان انگلیسی زبان بسیار حیاتی است و در این راه دو نسخه “اسپانیایی خود را گسترش دهید” منتشر می کند ، به انگلیسی زبان ها کمک می کند تا مهارت های زبان خود را گسترش دهند. او از حضور در تولد اخبار هفتگی یورو در سال 1999 هیجان زده بود و هنوز 22 سال بعد با شور و اشتیاق برای روزنامه می نویسد.[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *