یک کشور دیگر با تصویب لایحه منع رقابت دختران و زنان تراجنسیتی در ورزش زنان

[ad_1]

یک کشور دیگر با تصویب لایحه منع رقابت دختران و زنان تراجنسیتی در ورزش زنان
اعتبار: عکس از جفری اف. لین در Unsplash

ایالت دیگری لایحه ای را ممنوع کرده است که دختران و تراجنسیتی ها در ورزش های زنان به رقابت می پردازند.

کانساس پس از رای گیری 24-10-10 در مورد قانون عدالت ورزش زنان در روز چهارشنبه ، 17 مارس ، آخرین ایالت ایالات متحده بود که سعی در جلوگیری از حضور افراد تراجنسیتی در ورزش های دختران و زنان داشت. اکنون این لایحه به کاخ دولت ارسال خواهد شد.

کانزاس از آیداهو ، می سی سی پی و داکوتای جنوبی در تصویب لایحه مشابه منع ورزش های تراجنسیتی از زنان پیروی می کند.

آیداهو سال گذشته قانون مشابهی را تصویب کرد ، در حالی که تیت ریوز ، فرماندار جمهوری خواه می سی سی پی ، هفته گذشته یک قانون را امضا کرد. قانون گذاران داكوتای جنوبی اوایل این ماه منع قانونی را تصویب كردند و كریستی نوئم ، فرماندار GOP قول داد كه آن را امضا كند.

میشیگان هفته گذشته سعی کرد لایحه جدیدی را تصویب کند که ورزشکاران تراجنسی دبیرستان را از بازی با تیمی متناسب با هویت جنسیتی دانش آموز منع می کند. هدف این بود که از بازی پسران تراجنسیتی در تیم های پسران و دختران تراجنسی در تیم های دختران جلوگیری شود. با این حال ، حساب کاربری ناموفق بود.

در لایحه میشیگان آمده است: “اگر مدرسه ای تیمی را در فعالیت ورزشی بین دبستانی پیشنهاد كند كه به دانش آموزان ثبت نام شده در مدرسه به عنوان یك تیم دخترانه ، زنانه یا زنانه ارائه شود ، این مستلزم آن است كه هر دانش آموزی برای رسیدن به موقعیتی در آن تیم یا كسی كه انتخاب می شود ، رقابت كند. برای شرکت در این تیم باید یک زن مبتنی بر جنسیت بیولوژیکی باشد. “

در آن آمده است که یک زبان قابل مقایسه برای “تیم پسران ، مردان یا مردان” وجود دارد.

حامیانقانون عدالت در ورزش زنان“در کانزاس ، آنها خود را فمینیست تعریف می کنند ، با این استدلال که اساساً بی انصافی است که زنان بیولوژیک با کسانی که مرد به دنیا می آورند رقابت کنند. سناتور جمهوری خواه رنه اریکسون روز چهارشنبه از همتایان سنا خود پرسید ، “آیا ما می خواهیم حقوق زنان را 50 سال به عقب برگردانیم؟”

ویرجیل پک ، سناتور جمهوری خواه ، یکی دیگر از حامیان این لایحه گفت که وی از این لایحه حمایت می کند زیرا به “جوانمردی به سبک قدیمی” اعتقاد دارد.

“آیا ما مردان نیروی کار خود را بر روی دانه های برف توزیع کردیم؟” آیا به کسی اجازه می دهیم مردانگی ما را در لفافه یا کیف خود حمل کند؟ پک پرسید.

“دیگر مردان آلفا نیستند که بتوانند از زنان جوان ، همسران ، دختران ، نوه های ما ، همسران ، دختران و نوه های همسایگان ما بایستند و از آنها محافظت کنند؟”


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اخبار اختصاص داده اید ، متشکریم ، “یک کشور دیگر تصویب منعی است که دختران و زنان تراجنسیتی را در مسابقات زنان منع می کند” برای اخبار روزانه در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، اخبار هفتگی یورو صفحه نخست.[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *