53 شهروند آفریقایی به اتهام خرابکاری در یک ایستگاه پلیس و حمله ماموران پلیس بازداشت شدند

[ad_1]

NEW DELHI ، 1 اکتبر: پلیس روز جمعه گفت: 53 شهروند آفریقایی به اتهام ایجاد اغتشاش در مقابل ایستگاه پلیس در جنوب غربی دهلی و تعرض به کارکنان دستگیر شدند. این حادثه در شب 26 سپتامبر رخ داد. به گفته پلیس ، یک مرد آفریقایی تحت شرایط اسرارآمیز در بیمارستانی در اینجا جان خود را از دست داد و پس از آن پزشکان از دوستانش خواستند پلیس را مطلع کنند.

اما آنها بر گرفتن جسد اصرار داشتند که منجر به درگیری شد و بعداً به پلیس اطلاع داده شد. گروهی در مقابل ایستگاه پلیس باغ ماهان تجمع کردند ، جایی که شهروندان آفریقایی به پرسنل پلیس حمله کردند. این حادثه در تلفن همراه یکی از ساکنان محلی ضبط شده و فیلم این حادثه در شبکه های اجتماعی پخش شد.

در این ویدئو چند نفر نشان می دهند که به ایستگاه پلیس تخریب کرده و به خودروهای منطقه آسیب می رسانند. پلیس گفت حدود 20 تا 25 شهروند آفریقایی با سنگ و چوب در دستان خود وارد ایستگاه پلیس شدند. آنها به کلانتری حمله کردند و سنگ پرتاب کردند.

آنها همچنین به خودروهای داخل و خارج از کلانتری آسیب رساندند. پلیس گفت که اتباع آفریقایی همچنین به کارکنان حمله کردند و سه افسر پلیس زخمی شدند. پلیس بعداً سه گلوله به هوا شلیک کرد و سپس از محل متواری شد. پرونده ای برای ایجاد هرج و مرج ، خسارت به اموال و جلوگیری از انجام وظایف پرسنل پلیس تشکیل شده و 53 شهروند آفریقایی برای مدتی دستگیر شده اند.

پلیس افزود که تحقیقات در این زمینه ادامه دارد و سایر اتباع خارجی در حال شناسایی هستند.

سلب مسئولیت: این پست به طور خودکار توسط فید آژانس بدون تغییر در متن منتشر شده است و توسط ویرایشگر مورد بازبینی قرار نگرفته است

آخرین اخبار ، آخرین اخبار و اخبار کرونا را اینجا بخوانید. ما را دنبال کنید در فیس بوک،، توییتر و تلگرامبه[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *