Bihar CM Nitish Kumar برای درخواست فضای اداری بیشتر به RJD باز می گردد

[ad_1]

نیتیش کومار ، وزیر ارشد بیهار ، روز جمعه Rashtriya Janata Dahl (RJD) را برای فضای بیشتر برای کارخانه پاتنا رد کرد. وی از حزب مخالف پرسید: “آیا زمین را باید از آسمان آورد؟”

نیتیش کومار گفت که دولت ایالت از سال 2006 زمین را به همه احزاب شناخته شده در این ایالت اختصاص داده است. وی افزود که به احزاب کرسی هایی به انتخاب خود اختصاص داده شد. تجاسوی یاداو ، رهبر مخالفان در مجلس ایالتی که از پاسخ کومار ناراضی است ، ادعا می کند که جاناتا دال (یونایتد) حاکم زمین را اشغال کرده و آپارتمان های MPP را ویران کرده است.

نیتیش کومار و تجاسوی یاداو از زمانی که رئیس جمهور RJD بیهار ، جاگادان و سینگ به دولت ایالت نامه نوشت و خواستار گسترش زمین های بیشتر برای گسترش دفتر حزب آنها شد ، با یکدیگر درگیر بودند.

سینگ در نامه خود به دولت اظهار داشت که دفتر JDU 66000 فوت مربع و دفتر حزب Bharatiya Janata (BJP) 52000 فوت مربع است ، در حالی که RJD دارای فضای اداری تنها 19،842 فوت مربع است. وی گفت که این سه حزب به ترتیب 43 ، 74 و 75 کرسی در مجلس بحار دارند. او ادعا می کند که زمین اختصاص داده شده به حزبش مغایر با اصل عدالت است.

“یک قطعه خالی در کنار دفتر RJD وجود دارد. این زمین باید به RJD اختصاص یابد ، زیرا در انجام کارهای بزرگ مشکلاتی وجود دارد. “سینگ در نامه ای که در ماه مارس به دولت بحار ارسال کرد ، گفت. او چند روز پیش دوباره نامه ای مشابه نوشت.

روز جمعه ، هنگامی که در مورد پاسخ دولت بیهار به درخواست سینگ پرسیده شد ، CM Nitish گفت که زمین به همه کشورهای شناخته شده توزیع شد. وی همچنین به روزنامه نگاران توصیه کرد که از RJD در مورد وضعیت توزیع زمین به احزاب سیاسی در دوران حکومت خود در بحار بپرسند.

بعداً همان روز ، تجاشوی یاداو به خاطر اظهاراتش در توئیت به کومار برخورد کرد. تجسوی در توئیتر خود نوشت و جزئیات زمین اختصاص داده شده به JDU و BJP را در توییتر نوشت: “اکنون که ما در مورد کوچکترین مقدار زمین اختصاص داده شده به بزرگترین حزب RJD ، طبق معمول ، عصبانی هستیم.”

جاگداناند سینگ گفت که RJD باید زمین اضافی به مساحت 13،797 فوت مربع دریافت کند که در کنار دفتر فعلی موجود است. او گفت که حتی پس از دریافت این زمین ، تنها 33،642 فوت مربع زمین در اختیار RJD قرار خواهد گرفت که 50٪ دفتر JDU و 67٪ فضای اداری BJP خواهد بود.

آخرین اخبار ، آخرین اخبار و اخبار کرونا را اینجا بخوانید[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *