CRPF Sniffer Dog Drone ، در اثر انفجار IED جان خود را از دست می دهد و کماندوهای مستقر در آن را نجات می دهد

[ad_1]

یک مقام ارشد پلیس گفت: یک هواپیمای بدون سرنشین ، یک سگ جاسوسی CRPF ، روز سه شنبه در اثر انفجار موقت مائوئیست ها در جنگل مروا در منطقه گوملا در جارخند کشته شد ، در حالی که رهبر آن ، ویسواجیت کمبکار ، زخمی شد. با این حال ، هواپیمای بدون سرنشین بیهوده از دنیا نرفت ، زیرا انفجاری که در هنگام جستجوی مواد منفجره ایجاد کرد جان کماندوهای ترک خورده CoBRA را که خدمت می کرد نجات داد.

سخنگوی پلیس در جارخند و بازرس کل پلیس ، عملیات آژانس همکار گفت که زخمی ها خمپاره ، ویشوجیت کمبکار ، از صحنه پرتاب شده و در بیمارستان Ranchis Medica بستری شد. در بیانیه اداره پلیس آمده است: “در یک حادثه ناگوار ، یک سگ سوئیسی متعلق به 203 CoBRA ، CRPF در اثر انفجار IED (بمب دست ساز) ناشی از مائوئیست ها هنگام عملیاتی در محله گوملا کشته شد”.

در این بیانیه آمده است ، Drone ، سگ نر چوپان بلژیکی از نژاد Malinois ، در سن 6 سال و 9 ماهگی از 27 دسامبر 2015 مشغول خدمت به 203 CoBRA است. “وی تقریباً در تمام مناطق جارخند در 83 عملیات شرکت داشته است. یکی از موفقیت های بزرگ وی در 7 آوریل 2016 در منطقه پاراسنات بود که چهار کانتینر با 40 کیلوگرم مواد منفجره پیدا کرد. همچنین در آن چاشنی وجود داشت. پوست ، تلفن همراه ، گفتگوی قابل قبول ، GPS ، که به جلوگیری از هرگونه حادثه و نجات جان با ارزش کمک می کند. “

در بیانیه CRPF آمده است که وی بخشی از عملیات در گوملا بود ، جایی كه با شجاعت و فداكاری خود كلی از تیم كماندوهای CoBRA را از یك انفجار قدرتمند IED نجات داد ، اما خود وی در این راه كشته شد. پلیس گفت: “فداکاری ایثارگرانه او هرگز فراموش نخواهد شد و همیشه به عنوان نشانه دلاوری از او یاد می شود. شهید پهپاد با محافظ افتخاری و مطابق با رویه تعیین شده زور سوزانده شد.”

پیش از این ، ستاد گفته بود که افراط گرایان تله های عظیمی را برای بمب های دست ساز در سراسر منطقه ایجاد کرده و چندین روستایی هنگام چرای گاو در انفجارهای مشابه بمب های دست ساز که توسط افراط گرایان در جنگل ها انجام می شد ، جان خود را از دست دادند. در ماه مه سال جاری ، نیروهای امنیتی در جلسه ای در همان جنگل یک فرد افراطی را خنثی کرده و یک قبضه کلت کمری پلیس ، یک اسلحه .303 ، 63 مهمات زنده و 24 بمب را پیدا کردند.

.

همه آخرین اخبار ، اخبار فوری و اخبار ویروس کرونا را اینجا بخوانید

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *