Javea برای عید پاک آماده است

[ad_1]

Javea برای عید پاک آماده است
ساحل ARENAL: در انتظار بازدید کنندگان عید پاک عکس: Javea Town Hall

ساحل JAVEA Arenal برای عید پاک آماده است.

تونی میراگال ، مشاور سواحل گفت ، این به دلیل محدودیت های سفر ملی مشابه سالهای دیگر نخواهد بود ، بنابراین بیشتر بازدید کنندگان از ساحل ساکنان جاوها هستند یا از والنسیا می آیند.

میراگال گفت: مسیرهای پیاده روی روی ماسه نصب شده و دوش های پای Arenal در حال کار هستند ، در حالی که زمین های بازی و بازی های ورزشی برای استفاده آماده هستند.

تراکتورها همچنین ساحل را مسطح کردند و برای از بین بردن اثرات طوفان های زمستانی شن و ماسه پخش کردند.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این خبر “Javea برای عید پاک آماده است” متشکریم. برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنیده

مقاله قبلیخواننده سابق دختران ، خواننده سارا هاردینگ هنگام مبارزه مجدد با سرطان ، یک آهنگ خیریه منتشر خواهد کرد
مقاله بعدیپلیس ماربلا هیتمن را دستگیر کرده و قصد قتل داشته است

لیندا هال

لیندا از 24 سالگی ، کمی بیشتر از 52 سال پیش ، برای زندگی به اسپانیا آمد و شوهرش اسپانیایی است. او از اواسط دهه 70 شروع به نوشتن برای روزنامه های محلی به زبان انگلیسی کرد و از آن زمان متوقف نشده است! او زندگی اسپانیایی را پشت سر می گذارد ، که به اعتقاد او هنگام انتقال اخبار به ساکنان انگلیسی زبان ، امری حیاتی است و در این راه دو نسخه از Expand Your Spanish منتشر می کند ، که به انگلیسی زبانان کمک می کند تا مهارت های زبان خود را گسترش دهند. او از حضور در تولد اخبار هفتگی یورو در سال 1999 هیجان زده بود و هنوز 22 سال بعد با شور و اشتیاق برای روزنامه می نویسد.

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *