News18 سپیده دم | اگر کودکان Covid گرفتند ، ما هیچ امکاناتی در محل نداریم ، به بهترین پزشکان بگویید. وعده های ایالات متحده به هند در مبارزه با کوید کمک می کند

[ad_1]

“اگر کودکان به Covid مبتلا شوند ، ما امکاناتی در سایت نداریم”: بهترین سند مانند سفر پزشکان آمریکایی به واژه های بیشتر واکسن به جایشانکار

دکتر نارش ترهان ، یکی از بهترین پزشکان در جهان ، هند می گوید ، کوکتل آنتی بادی بهترین سلاح برای کنترل ویروس کرونا در حال حاضر است و تقریباً 80٪ از دریافت کنندگان دارو ممکن است برای عفونت نیازی به بستری شدن در بیمارستان نداشته باشند. وی گفت: این داروی کوکتل همچنین در کودکان بالای 12 سال آزمایش شده و مشخص شده است که در برابر COVID-19 موثر است. علاوه بر این ، با نگرانی از تأثیر موج ویروس سوم کرونا در کودکان ، وی اظهار امیدواری کرد زیرا واکسن ها روی کودکان آزمایش می شوند ، اما در عین حال این آگاهی وجود دارد که اگر کودکان آلوده شوند ، امکانات لازم نداریم.

“آنها در موج اول با ما ماندند ، اکنون نوبت ما است”: خلاصه اینکه ، ایالات متحده قول کمک به هند را در مبارزه با کوید می دهد

وزیر خارجه سایشانکار روز جمعه با آنتونی بیلکن وزیر امور خارجه ایالات متحده ملاقات کرد و در میان زمان آزمایش همه گیری ویروس کرونا ، ابراز همبستگی کرد. بیلکن گفت: ایالات متحده و هند در حال کار بر روی بسیاری از چالش های مهم هستند که زندگی شهروندان را تحت تأثیر قرار می دهد و در مبارزه با COVID-19 متحد هستند. در حالی که هند از کمک ایالات متحده در مبارزه با بیماری همه گیر تشکر کرد ، بیلکن گفت که ایالات متحده هرگز فراموش نخواهد کرد که چگونه هند در روزهای اولیه ویروس کرونا “کنار آنها ایستاده”.

مرکز پس از جلسه مودی-ماماتا به بنگال گفت ، بلافاصله دبیرکل را آزاد کنید ، او در دهلی خواهد بود

روز جمعه ، این مرکز خدمات دبیرکل بنگال غربی ، Alapan Bandiopadhai را جویا شد و از دولت ایالتی خواست که فوراً افسر را آزاد کند و به او دستور داد روز دوشنبه به دهلی گزارش شود. باندیوپدیای ، افسر IAS 1987 از بنگال غربی ، پس از رسیدن به سن 60 سالگی در 31 ماه مه بازنشسته می شد. با این حال ، وی سه ماه تمدید شد. وزیر ارشد بنگال غربی ، ماماتا بانرجی روز دوشنبه گفت که وی برای مدت سه ماه تمدید شده است.

بمبئی با قدم به قدم خدمات غیر ضروری ، می تواند روند باز کردن قفل را از اول ژوئن مشاهده کند

منابع گفتند ، در حالی که پرونده های Covid-19 در ماهاراشترا به طور مداوم در طی چند روز گذشته در حال کاهش است ، دولت ایالت می تواند روند باز کردن قفل بمبئی را از اول ژوئن آغاز کند. اگرچه بعید به نظر می رسد که زمان استراحت کامل باشد ، اما به چندین فروشگاه اجازه داده می شود که به صورت مرحله ای باز بمانند. منابع دولتی روز جمعه به CNN-News18 گفتند ، اگرچه دولت ایالت قصد دارد 18 منطقه از منطقه سرخ را تا 15 ژوئن مسدود کند ، بمبئی شاهد آزاد سازی خواهد بود.

رندیپ هدی به دلیل شوخی “توهین آمیز” مایاوتی به عنوان سفیر معاهدات سازمان ملل اخراج شد

به دنبال جنجال در مورد اظهارات تحقیرآمیز وی علیه باهودجان سامای مایاواتی ، رهبر حزب ، راندیپ هودا ، بازیگر ، به عنوان سفیر کنوانسیون حفاظت از گونه های مهاجر حیوانات وحشی (CMS) که یک معاهده زیست محیطی سازمان ملل متحد است ، برکنار شد. هود از روز چهارشنبه زیر آتش بود ، وقتی ویدیوی 9 ساله ای از او در حالی که “شوخی” می کرد و کاربران شبکه های اجتماعی آن را کستیست و جنسیت طلب می نامیدند به صورت آنلاین منتشر شد. کلیپ 43 ثانیه ای یک رویداد که در سال 2012 توسط یک خانه رسانه برگزار شد ، هنگامی که یک کاربر توییتر آن را به اشتراک گذاشت دوباره ظاهر شد. این ویدیو نشان می دهد هودا با مخاطب شوخی می کند و سپس می خندد.

سیکلون جاس 7 نفر را در بیهار کشته ، CM نیتیش کومار 4 خانواده را از خانواده های کشته شده سفارش می دهد

در مجموع هفت نفر توسط طوفان جااس در بیهار کشته شدند ، اگرچه در اکثر مناطق ایالت در روز جمعه به دلیل ایجاد منطقه کم فشار در نتیجه طوفان طوفان ، باران متوسط ​​تا شدید بارندگی دریافت کرد. یک نفر در گردباد پاتنا ، داربهنگا ، بانکا ، مونگر ، بگوسارای ، گایا و بوجپور جان خود را از دست داد. در بیانیه رسمی آمده است که نیتش کومار ، وزیر ارشد ، از مرگ خود ابراز ناراحتی کرد. کومار بلافاصله دستور پرداخت 4 لاک الکل رایگان به خانواده های قربانیان را داد.

همه آخرین اخبار ، اخبار جدید و اخبار ویروس کرونا را اینجا بخوانید

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *