Union Home Secy بررسی وضعیت کووید کرالا ، ماهاراشترا ؛ ارائه منع رفت و آمد شبانه

[ad_1]

وزیر کشور اتحادیه آجی بهالا روز پنجشنبه وضعیت و اقدامات انجام شده برای جلوگیری از شیوع ویروس در ماهاراشترا و کرالا را مرور کرد. بهالا مداخله کافی در مناطقی را که میزان مثبت آن از طریق اقدامات مانند ردیابی تماس ، واکسیناسیون و رفتار مناسب COVID بیشتر است ، پیشنهاد کرد. وی همچنین از دولت های ایالتی خواست تا امکان برقراری منع رفت و آمد شبانه را در مناطق دارای موقعیت مثبت بالا بررسی کنند.

به دولت های ایالت توصیه شده است که برنامه های واکسیناسیون خود را ادامه دهند و به آنها اطمینان داده شده است که در صورت نیاز دوزهای بیشتری را ارائه می دهند. با این وجود ، باید تلاش شود تا دوزهای واکسن دریافتی مصرف شود.

باید از وقایع احتمالی تجمعات دسته جمعی در طول تعطیلات آینده اجتناب شود و افزود که باید طی چند ماه آینده بر سرکوب سطوح انتقال ویروس تأکید شود تا زنجیره انتقال کنترل شود.

از 46،164 مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا در کشور در 24 ساعت گذشته ، 31،445 مورد در کرالا ثبت شده است.

یک مقام وزارت کشور گفت ، وزیر کشور وضعیت COVID-19 و اقدامات انجام شده برای جلوگیری از شیوع ویروس در ایالت جنوبی را مرور کرد و تعدادی پیشنهاد ارائه کرد. این مقام افزود ، در این جلسه که بهالا وضعیت کرالا را بررسی کرد ، مسائل مربوط به استراتژی مهار و زیرساخت های پزشکی نیز مورد بحث قرار گرفت.

در این جلسه که از طریق ویدئو کنفرانس برگزار شد ، چندین مقام ارشد مرکز و دولت ایالتی شرکت کردند. یک مقام دیگر گفت که یک تیم مرکزی که به تازگی از کرالا دیدن کرده است با استراتژی مهار ایالت مشکلاتی را نشان داده است.

ضربه هشدار دهنده کرالا

بر اساس داده های رسمی ، کرالا تنها ایالت کشور است که بیش از یک میلیون مورد فعال COVID-19 دارد ، در حالی که چهار ایالت دارای موارد فعال از 10،000 تا یک لاک و 31 مورد کمتر از 10،000 مورد عفونت فعال هستند. منصوح مانداویا ، وزیر بهداشت اتحادیه ، که در 16 آگوست به کرالا سفر کرد ، از بسته ویژه 267.35 کرون به ایالت جنوبی برای تقویت زیرساخت های بهداشتی خود خبر داد.

در طول سفر خود ، مانداویا با پیناری ویجیان ، وزیر ارشد کرالا ، وینا جورج وزیر بهداشت و مقامات ملاقات کرد. وی همچنین اعلام کرد که این مرکز تمام کمک های ممکن را به دولت ارائه می دهد.

همچنین قول داده شد که مبلغ 1 کرور روپیه به هر منطقه در کرالا برای ایجاد مجموعه ای از داروها ارائه شود. وزارت بهداشت اتحادیه اروپا روز پنجشنبه اعلام کرد با 46،164 مورد ابتلای مثبت به عفونت در یک روز ، تعداد افراد مبتلا به COVID-19 در هند به 3،25،58،530 افزایش یافت ، در حالی که تعداد موارد فعال به 3،33،725 نفر رسید.

به گفته این وزارتخانه ، تعداد قربانیان بیماری ویروسی با 607 مورد جدید به 4،36،365 نفر افزایش یافته است.

(دارای ورودی های PTI)

آخرین اخبار ، آخرین اخبار و اخبار کرونا را اینجا بخوانید

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *