UP برای رزرو تخت های اکسیژن که برای بیماران مبتلا به Covid برای درمان بیماری های ویروسی در نظر گرفته شده است

[ad_1]

دولت اوتار پرادش تصمیم گرفته است که تخت های مجهز به اکسیژن را برای بیماران مبتلا به کووید -19 برای درمان بیماری های ویروسی ، از جمله دنگ ، رزرو کند. یوگی آدیتیانات ، وزیر امور خارجه در جلسه روز جمعه گفت: “مقامات باید اطمینان حاصل کنند که بیماران بهترین درمان را دریافت می کنند و هیچ کمبود دارو و سایر تجهیزات پزشکی وجود ندارد.”

آموزش پزشکی دبیرکل در آگرا و فیروزآباد مستقر شده است تا ضمن برقراری ارتباط با هر بیمار و خانواده ، کلیه اقدامات درمانی لازم را به بیماران ارائه دهد.

دولت UP از کارکنان خواسته است تا تمام اقدامات لازم را برای جلوگیری از غرقاب شدن و بیماریهای ناشی از آب ، که به دلیل شرایط آب و هوایی در حال افزایش است ، انجام دهند.

علاوه بر این ، کمپین های فاضلاب و نظافت از 5 سپتامبر در اوتار پرادش برای کاهش خطر بیماری های ناشی از آب از بهشت ​​پنچایات ، اداره توسعه شهری ، ناگار پنچایات ، گرامی ویکی ، شهرداری ها و شرکت های شهری آغاز می شود.

آدیتیانات با درخواست از مردم برای رعب و وحشت ، از مدیریت پزشکی درخواست کرد تا اطمینان حاصل شود که خانواده ها به طور منظم از وضعیت سلامتی بیمار مطلع می شوند.

برای کاهش تأثیر سیلاب ، به ویژه در مناطق آسیب پذیر ، دولت UP اقدامات پیشگیرانه ای مانند مدیریت بهتر سدها را انجام داده است.

پیش از این ، آدیتیانات دستور نظارت دولتی از 7 تا 16 سپتامبر را صادر کرده بود که طی آن مقامات بهداشتی خانه به خانه می روند تا افراد مبتلا به تب ویروسی ، علائم کووید -19 و سایر بیماریهای ناشی از هوس های فصلی را شناسایی کنند.

ASHA ، کارگران آنگانوادی ، ماماها و رهبران روستا مسئول افزایش آگاهی از بیماریهای مختلف منتقله از طریق آب و پشه هستند. آنها همچنین لیستی از افرادی که از تب رنج می برند تهیه می کنند.

به تیم های بهداشتی دستور داده شد تا در مناطق مبهم که بیش از یک بیمار مبتلا به تب دنگی در آنها پیدا شده بود ، اقدام کنند. همچنین به مردم توصیه می شود اقدامات احتیاطی مانند نظارت بر محل پرورش پشه در داخل و اطراف خانه خود را انجام دهند.

آخرین اخبار ، آخرین اخبار و اخبار کرونا را اینجا بخوانید

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *